Zamówienia

Zamów pierwsze, bezpłatne wydanie naszego magazynu "Odkryj Beskid Sądecki"  z obowiązkiem pokrycia kosztów wysyłki usługą Poczty Polskiej "Paczka+".

 


Zapoznaj się z Polityką Prywatności1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma BLUE LIGHT SP. Z O.O., Ul. Kraszewskiego 128, 33-380 Krynica-Zdrój, NIP: 734-355-30-15, KRS: 0000700043. Zostały one pozyskane w drodze kontaktu mailowego z usługodawcą poprzez formularz zamówienia papierowej formy bezpłatnego magazynu Odkryj Beskid Sądecki z obowiązkiem poniesienia kosztów wysyłki przez zamawiającego.


2. Dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania zamówienia z pkt 1. Przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych Art. 23.


3. Przetwarzanie danych osobowych jest konieczne w celu kontaktu z zamawiającym i wysyłce zamówionego magazynu.


4. Okres przechowywania danych: 5 lat.


5. Zamawiający ma prawa do dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. W tym celu należy wysłać z tego samego formularza wiadomość o treści “usuń”.


6. Zamawiający ma prawo do cofnięcia zgody na publikację wizerunku oraz usunięcia z bazy danych osobowych. Wykonawca ma obowiązek po 7 dniach usunąć z bazy danych wskazane dane.


7. Podanie danych osobowych jest warunkiem złożenia zamówienia. Odmowa podania danych osobowych uniemożliwia złożenie zamówienia magazynu Odkryj Beskid Sądecki.