Kanały informacyjne i kontaktowe

Kanały informacyjne i kontaktowe

Przedstawiamy poniżej nasze własne kanały dystrybucji informacji i treści zawartych na łamach naszego magazynu.

Serwis internetowy magazynu Odkryj Beskid Sądecki:

magazyn.odkryjbeskid.pl

To główny serwis naszego magazynu, który będzie działał głownie w formie bloga. Wszystkie artykuły z danego numeru będą sukcesywnie wprowadzane do treści blogowych i promowane cyklicznie poprzez inne kanały dystrybucji treści w oparciu o strategię marketingową wydawcy.

Serwis internetowy Agencji Fotograficznej Photogenium:

photogenium.pl

To główny serwis dostawcy fotografii dla całego naszego projektu. Dzięki stałym klientom i stale rosnącym gronem odbiorców produktów i usług tworzy dodatkowy kanał dystrybucji treści magazynu.

Główny serwis internetowy projektu Odkryj Beskid Sądecki:​

odkryjbeskid.pl

To główny serwis całego naszego projektu, który obecnie jest w wersji beta. Docelowo będzie to największy i najbardziej kompleksowy przewodnik turystyczny on-line o Beskidzie Sądeckim. Tworzymy go w oparciu o nowoczesne formy prezentacji typu spacery wirtualne, filmy, mapy interaktywne, infografiki i technologię VR. Poza tym cała merytoryczna treść prezentowana będzie za pomocą bogatych galerii z profesjonalnymi fotografiami.

Serwis internetowy projektu Cuda Małopolski:

cudamalopolski.pl

To nowy projekt nad którym prace programistyczne oraz merytoryczne są w toku. Docelowo będzie to serwis z najlepszymi atrakcjami turystycznymi i miejscami godnymi odwiedzenia w Małopolsce. Będą one wybierane na podstawie plebiscytów i konkursów współorganizowanych przez jednostki samorządów terytorialnych, media lokalne i regionalne oraz naszych partnerów.

Fanpage na Facebook projektu Odkryj Beskid Sądecki:

facebook.com/odkryjbeskid/

Ważnym kanałem komunikacji z klientami jest nasz fanpage na facebooku, ze stale rosnącą, zaangażowaną społecznością. Rozwijamy równiez powiązaną z nim grupę pod nazwą “Turystyka w Beskidzie Sądeckim”, jako dodatkowy kanał komunikacji i dystrybucji treści.

Serwis internetowy Fotoregiony.pl:

fotoregiony.pl

To kanał sprzedaży produktów cyfrowych (fotografie cyfrowe) oraz produktów tworzonych w oparciu o nie (widokówki, kalendarze, fotobrazy). To również doskonały kanał dystrubucji  naszego magazynu oraz treści z nim powiązanych.