Dystrybucja i zasięg magazynu

Dystrybucja i zasięg magazynu

Wersja papierowa w formacie A5:

Mamy w planach dystrybucję naszego bezpłatnego magazynu w formie drukowanej we wszystkich największych i najważniejszych obiektach związanych z ruchem turystycznym, jak obiekty noclegowe, centra informacji turystycznej, muzea, poczekalnie, galerie handlowe i wiele, wiele innych. W zależności od szczegółów umowy z właścicielami danych obiektów, pragniemy, by nasz magazyn znalazł się w każdym pokoju/apartamencie, w każdej recepcji, i innych miejscach, gdzie odbywa się ruch turystyczny oraz mieszkańców.

Partnerzy, którzy wykupili artykuł sponsorowany lub reklamę otrzymują określoną pulę magazynu drukowanego do dystrybucji własnej!

Wersja elektroniczna:

Pierwsze, jak i każde kolejne wydanie będzie dystrybuowane w formie e-booka (w formie cyfrowej MULTIFORMAT – 3w1 – pdf, Epub,) w serwisach internetowych oraz social media zarówno prowadzonych przez naszą redakcję jak i naszych partnerów. Magazyn będzie równolegle w języku angielskim, co wpływa na prestiż i zwiększoną funkcjonalność informacji w nim zawartych. Potencjalny zasięg elektroniczny w pierwszym okresie to około 500.000 osób. Ale tak na prawdę trudno na tę chwile zmierzyć i przeanalizować go dokładnie.

Właściciel i wydawcy:

Głównym wydawcą magazynu jest Blue Light Sp. Z O.O. BLUE LIGHT SP. Z O.O. z siedzibą przy ul. Kraszewskiego 128, 33-380 Krynica-Zdrój, NIP: 734-355-30-15, KRS: 0000700043, właściciel projektu Odkryj Beskid Sądecki. Współwydawcą pierwszego numeru jest Towarzystwo Przyjaciół Doliny Popradu. Redaktor naczelny: Konrad Rogoziński.